HAKKIMIZDA

 

1980 yılında As Kuyumcu ile kuyum sektöründe, 1993 yılında ise Hakan Döviz ile döviz sektöründe hizmete başladığımız günden beri müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımız ile her iki sektörde de kararlı bir biçimde büyümemize devam ettik.


Çakmakçı Kıymetli madenler olarak geçen 41 yıl boyunca bünyemize yeni iştiraklerimizi katarak büyümemize devam ederken aynı zamanda hizmet verdiğimiz sektörlerde de geçen zamanın bize bir hediyesi olarak gördüğümüz tecrübelerle yoğrularak hizmet kalitesi anlamında da aynı büyüme hızını yakalamayı hedefledik.

 

Sahip olduğumuz güven ve deneyim, teknolojik alandaki yatırımları, kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sunduğu ürün ve hizmetleri, Hakan Altın'ın Kıymetli madenler sektöründe güçlü adımlarla ilerlemesini sağlıyor.

 

 

Hakan Altın, Altın ticareti içerisindeki konumu,değerli madenler rafineleri sektöründeki tüm işletmeler için ideal bir ortak kılıyor. Bu işletmeler arasında madenler, bankalar, kuyumcular, mücevher üreticileri, endüstriyel üreticiler ve bireysel yatırımcılar bulunuyor.


Hakan Altın,Kıymetli metallerin değer zincirinin tamamında kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunuyor. Hizmetleri arasında, bitmiş ürünün doğru pazarlarda satılması, bu değerli metallerin etik tedarikçilerinden sorumlu bir şekilde tedarik edilmesi ve değerli metallerin menşei ülkesinden satış yerine güvenli ve yasal nakliyesinde yer alan lojistik yer alıyor.

 


Tüm bu hizmetleri sunarken her geçen gün sektördeki konumunu daha da sağlamlaştıran Hakan Altın Kıymetli Madenler ,geride bıraktığı 40 yılda olduğu gibi gelecekte de istikrarlı sağlam büyümesini sürdürmek için çalışıyor.

 

 

VİZYON

 

Kıymetli Madenler uzmanlığını; kurumsal kimliğine yaraşır şube ve bayileri, dijital teknolojiye dayalı yenilikçi uygulamaları ve büyüyen müşteri portföyüyle geliştirerek Türkiye’nin sektör liderlerinden biri olmak. 


 

MİSYON

 

Sürekli iyileştirdiği ürün ve hizmet kalitesi ile müşterilerin mevcut ve gelecek beklentilerini en iyi şekilde karşılamak.Alanının en uzman ekipleriyle, sektörün en güvenilir ve yenilikçi şirketi olarak müşterilerin her zaman en yakınında yer almak.